Jdi na obsah Jdi na menu
 


Star Dance trochu jinak

4. 11. 2013

Po pilném nacvičování jsme se odvážili zúčastnit soutěže pořádané Bludištěm Fokus Vysočina „Star Dance trochu jinak – taneční vystoupení pro osoby s mentálním postižením“.  Obrovský úspěch slavil Vladimír Rybář, který svým nadšením a umem dokázal strhnout na svou stranu jak publikum, tak i porotu složenou ze samých významných osobností Vysočiny a vyhrál soutěž jednotlivců. Klobouk dolů před jeho odvahou!

V přesile početnějších skupin s opravdu vtipnou choreografií i kostýmy zanechali perfektní dojem také Helenka Pleskačová a David Satorie.

Poté, co jsme zhlédli bezchybná vystoupení v předchozích kategoriích, jsme s obavou očekávali, s čím se vytasí kolegové v kategorii poslední – skupiny lidí s postižením a bez postižení. Řekli jsme si, že ze sebe každý dáme to nejlepší bez ohledu na výsledek, hlavně že se zúčastníme, a i k našemu překvapení jsme ve složení Ivonka Tachovská, Bára Maťátková, Andrea a David Satoriovy, Helenka Pleskačová, René Cína, Vladimír Rybář, Josef Pallendal, Andrea Žaloudková a Ivan Vrba obsadili nečekané 3. místo!

Mockrát děkuji jak účinkujícím, tak především porotcům a organizátorům za úžasný kulturní zážitek a budeme se těšit za rok znovu!

Ivan Vrba, třídní učitel Praktické školy jednoleté

 

 

Náhledy fotografií ze složky Star Dance trochu jinak